Užijte si Řecko s nabídkou Blue Style Kos!

Blue Style Kos

Ostrov Kos: Perla Dodekanés

Kos, třetí největší ostrov Dodekán, právem nese přezdívku Perla Dodekán. Nabízí sluncem zalité pláže s jemným pískem, křišťálově čisté moře a bohatou historii, která se odráží v mnoha památkách. Cestovní kancelář Blue Style vám otevírá dveře do světa relaxace a dobrodružství na tomto malebném ostrově.

Vyberte si z nabídky ubytování v komfortních hotelích s bazény a službami šitými na míru pro rodiny s dětmi i páry toužící po romantice. Užijte si all inclusive dovolenou, ochutnejte speciality řecké kuchyně a nechte se hýčkat pohostinností místních obyvatel.

Blue Style vám na Kosu nabízí pestrou paletu výletů. Prozkoumejte starobylé ruiny Asklépionu, navštěvte malebné vesničky s úzkými uličkami a nechte se okouzlit krásou přírody během výletu na kole. Ať už toužíte po aktivní dovolené plné zážitků nebo po klidném odpočinku na pláži, Kos s Blue Style splní vaše představy o dokonalé dovolené.

Blue Style na Kosu: Široká nabídka

Cestovní kancelář Blue Style pro vás má na Kosu širokou nabídku ubytování. Vybere si opravdu každý. Od luxusních hotelů s all inclusive až po útulné apartmány pro rodiny s dětmi. Co třeba hotel s aquaparkem přímo u pláže? Nebo dáváte přednost menšímu hotýlku v klidnější oblasti s výhledem na moře? Ať už hledáte jakýkoliv typ dovolené, Blue Style vám ji na Kosu splní.

Kromě ubytování nabízí Blue Style také širokou škálu výletů. Co takhle prozkoumat ostrov na kole nebo na skútru? Nebo se raději vydáte na lodní výlet na některý z okolních ostrovů? Milovníci historie jistě ocení návštěvu antického Asklepionu. A pokud toužíte po odpočinku, můžete se natáhnout na některou z krásných pláží a užívat si slunce a moře.

S Blue Style si dovolenou na Kosu užijete naplno. Stačí si jen vybrat z široké nabídky a užít si zasloužený odpočinek.

Ubytování pro každého cestovatele

S cestovní kanceláří Blue Style se na řecký ostrov Kos dostanete snadno a pohodlně. Ať už hledáte luxusní resort, útulný apartmán nebo stylový hotel, nabídka Blue Style pro Kos uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Pro rodiny s dětmi jsou ideální hotelové komplexy s aquaparky, animačními programy a dětskými kluby. Páry ocení romantické hotely s výhledem na moře a privátními bazény. A pokud cestujete za poznáním a kulturou, vyberte si ubytování v blízkosti historických památek a archeologických nalezišť. Blue Style nabízí ubytování v letoviscích po celém ostrově Kos, od rušného města Kos s pulzujícím nočním životem po klidnější letoviska jako Kardamena, Marmari nebo Tigaki. Vyberte si to pravé ubytování pro vaši dovolenou snů na Kosu s Blue Style.

blue style kos
Srovnání nabídek zájezdů na Kos
Cestovní kancelář Cena od (Kč) Délka pobytu Stravování
Blue Style 12 990 8 dní All inclusive
Fischer 11 490 7 dní Snídaně

Pláže a koupání na Kosu

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou na řeckém ostrově Kos! Blankytné moře a krásné pláže čekají právě na vás. Ať už preferujete rušné pláže s bary a restauracemi, nebo klidnější zátoky s průzračnou vodou, Kos vás nezklame.

Cestovní kancelář Blue Style nabízí širokou škálu ubytování v blízkosti těch nejkrásnějších pláží ostrova. Vyberte si z hotelů s all inclusive programem, rodinných penzionů i luxusních resortů a nechte se hýčkat řeckým sluncem!

Tipy na pláže:

  • Psalidi: ideální pro vodní sporty, pozvolný vstup do moře
  • Agios Stefanos: romantická pláž s ostrůvkem a kapličkou
  • Tigaki: jemný písek a pozvolný vstup do moře, ideální pro rodiny s dětmi

Užijte si dovolenou naplno s Blue Style!

Po stopách Hippokrata

Ostrov Kos, kolébka lékařství a rodiště slavného Hippokrata, láká k prozkoumání nejen milovníky historie. Cestovní kancelář Blue Style pro vás připravila pestrou nabídku zájezdů na tento klenot Dodekanéských ostrovů, kde se snoubí krása pláží s bohatým kulturním dědictvím. Projděte se podél Platanu Hippokrata, kde podle legendy vyučoval své žáky, a nechte se unést atmosférou starověku. Navštivte Asklépion, impozantní komplex chrámů a léčebných lázní zasvěcených bohu lékařství Asklépiovi. Právě zde Hippokrates položil základy moderní medicíny a zformuloval Hippokratovu přísahu, dodnes uznávanou lékařskou etiku. Blue Style vám nabízí ubytování v komfortních hotelích s výbornou polohou pro objevování krás ostrova Kos. Vyberte si z nabídky all inclusive pobytů a užijte si bezstarostnou dovolenou plnou slunce, moře a poznání.

Koské památky a zajímavosti

Ostrov Kos je doslova protkán antickými památkami a historickými skvosty. Milovníci historie by si neměli nechat ujít návštěvu Asklepionu, jednoho z nejvýznamnějších lékařských center starověkého Řecka. Chcete se projít ve stopách Hippokrata, otce medicíny? Právě zde studoval a působil. Další zastávkou by měl být jistě Koský hrad, impozantní pevnost z 14. století tyčící se nad hlavním městem. Z hradeb se vám naskytne úchvatný panoramatický výhled na město, přístav a okolní pobřeží. Procházka historickým centrem města Kos vás zavede k Římskému domu, krásně zachované vile s mozaikami a nástěnnými malbami, a k Odeonu, antickému divadlu, kde se dodnes konají kulturní akce. A co takhle výlet do minojské minulosti? Nedaleko Kosu se nachází ostrov Kefalos, kde můžete navštívit pozůstatky minojského osídlení a pokochat se nádhernými výhledy na moře.

blue style kos

Cestovní kancelář Blue Style nabízí širokou škálu zájezdů na Kos, které vám umožní poznat všechny jeho krásy a tajemství. Vyberte si z nabídky hotelů v blízkosti historických památek a užijte si dovolenou plnou poznání a nezapomenutelných zážitků.

Tipy na výlety po okolí

Ostrov Kos láká k objevování i mimo hotelové resorty. Pronajatým autem, na kole nebo místní dopravou se snadno dostanete k mnoha krásám. Za návštěvu určitě stojí hlavní město Kos s historickým centrem, kde se prolíná turecká a řecká architektura. Projděte se uličkami s obchůdky a tavernami, navštivte antickou Agoru nebo se vydejte k pevnosti Neratzia s výhledem na přístav. Milovníci historie ocení prohlídku Asklépionu, jednoho z nejvýznamnějších lékařských center starověku. Nachází se asi 4 km od města Kos a nabízí fascinující pohled do historie medicíny.

Pokud toužíte po odpočinku na pláži, vydejte se na jih ostrova. Pláž Paradise Beach s jemným pískem a křišťálově čistou vodou je jako stvořená pro relaxaci. Aktivnější povahy ocení možnost vodních sportů. Za návštěvu stojí i termální prameny Embros Thermes na jihu ostrova. Pro milovníky přírody je ideální výlet do vnitrozemí. Navštivte horskou vesničku Zia s tradiční atmosférou a nádhernými výhledy na západ slunce. Cestou zpět se zastavte v některé z místních taveren a ochutnejte speciality řecké kuchyně.

Gastronomie a zábava

Kos je proslulý svou lahodnou řeckou kuchyní a živou atmosférou. Pochutnejte si na čerstvých rybách a mořských plodech v malebných tavernách v přístavu, nebo si vychutnejte tradiční pokrmy jako musaka, souvlaki a tzatziki v útulných restauracích v horských vesničkách. Blue Style pro vás vybral ty nejlepší restaurace s autentickou atmosférou a vynikající kuchyní. Večer se ostrov rozzáří a nabídne vám pestrou škálu zábavy. Od rušných barů a klubů v hlavním městě Kos až po klidnější taverny s živou hudbou v menších letoviscích, každý si zde najde to své. Blue Style vám doporučí ty nejatraktivnější podniky a pomůže vám naplánovat nezapomenutelné večery plné zábavy.

blue style kos

Proč zvolit Blue Style?

S cestovní kanceláří Blue Style se na řecký ostrov Kos dostanete bez starostí a s jistotou skvělé dovolené. Blue Style se specializuje na Řecko a jeho ostrovy, včetně Kosu, a proto vám může nabídnout širokou škálu ubytování a služeb šitých na míru vašim požadavkům. Ať už toužíte po relaxaci na pláži, poznávání antických památek nebo aktivní dovolené plné vodních sportů, Blue Style má pro vás tu pravou nabídku. Vyberte si z nabídky hotelů všech kategorií, od cenově dostupných studií až po luxusní resorty s all inclusive. Blue Style vám zaručí komfortní let s ověřenými leteckými společnostmi, bezproblémový transfer z letiště do hotelu a zpět a také asistenci česky mluvících delegátů po celou dobu vašeho pobytu. S Blue Style si užijete dovolenou bez starostí a s vědomím, že se o vás postará zkušený tým profesionálů.

Recenze a zkušenosti klientů

Naše cestovní kancelář Blue Style se specializuje na dovolenou na řeckém ostrově Kos a snaží se uspokojit i ty nejnáročnější cestovatele. Nabízíme širokou škálu ubytování od luxusních pětihvězdičkových hotelů s all inclusive až po útulné apartmány pro rodiny s dětmi. Klienti si pochvalují zejména pestrost naší nabídky, která zahrnuje pobytové i poznávací zájezdy, ať už toužíte po ničím nerušeném odpočinku na pláži, nebo chcete prozkoumávat historické památky a krásy ostrova.

Velmi pozitivně jsou hodnoceny také služby našich delegátů, kteří jsou klientům k dispozici po celou dobu jejich pobytu a ochotně jim pomáhají s čímkoli, co potřebují. Naši klienti oceňují jejich profesionalitu, vstřícnost a znalost destinace. Snažíme se, aby si každý klient odvezl z dovolené s Blue Style na Kosu jen ty nejkrásnější zážitky. Právě spokojenost našich klientů je pro nás tou nejlepší reklamou.

Publikováno: 06. 07. 2024

Kategorie: cestování

Autor: PetrNeruda

Tagy: blue style kos | nabídka cestovní kanceláře blue style pro kos